De basisprincipes van online apotheek – Wikipedia

  • -

De basisprincipes van online apotheek – Wikipedia

Category : Uncategorized

De basisprincipes van online apotheek – Wikipedia

Ze beoordeelden de literatuur over misbruik van voorgeschreven medicijnen door middel van het World Wide Web, waarbij ze letten op online bronnen, online monitoring van rages van drugsmisbruik en ook op elektronische receptbewaking [] Het onderdeel dat relevant is voor onze review is die op internet bron; hoewel de baan nuttig is, werd de techniek van het assortiment van korte artikelen zeker niet zorgvuldig uitgelegd, waardoor het onmogelijk werd om te ontwikkelen welke databronnen werden gescreend, met welke trefwoordzinnen, en ook de mogelijkheid van publicatie.

Bovendien was de review slechts gedeeltelijk gericht op internetaanbod (slechts 14 artikelen van dit onderwerp werden beschreven). Diverse andere klantrecensies pakten specifieke problemen https://sterkeapotheek.nl/ aan, maar konden geen totaalbeeld van het fenomeen bieden. In een laatste getuigenis werd gekeken naar nepfosfodiësterase-remmers van type 5 (PDE5Is) voor de procedure van impotentie, identiek aan de recensie uit 2000 van sildenafil en het World Wide Web [,].

We rapporteren gegevens over de 3 belangrijkste plaatsen waar de literaire werken zich concentreren: de kenmerken van de internetsites, de premie van online verworven farmaceutische producten, evenals het aantal klanten en hun kenmerken. De jacht op literaire werken had betrekking op de duur van ongeveer januari 2011. De jacht werd feitelijk gedaan op 3 bronnen: digitale gegevensbronnen, internetzoekmachines en institutionele sites.

Ten tweede zocht ons team naar grijze literaire werken op het wereldwijde web met behulp van de internetzoekmachine van Google [] en de tool Google.com Intellectual []. Ons bedrijf gebruikte Google.com omdat dit absoluut het meest gebruikte gebruik is hunt engine [,] Ten slotte onderzocht ons team de institutionele websites van de WHO [], de internationale regio van de WHO [], de Amerikaanse regio van de WHO [], de Amerikaanse centra voor ziektebeheer en preventie [], de FDA [], het Internationaal Centrum voor ziektebescherming en -behandeling [], en het Europees Geneesmiddelenbureau [].

Hoe het online certificaatprogramma voor patiëntveiligheid u tijd, stress en geld kan besparen.

Onze experts gebruikten de volgende zoektermen voor elke onderzochte website en database: ‘medicijnen en ook internet’, ‘medicijnen online’, ‘op internetapotheken’ en ‘internetapotheken’. Onze experts hebben de verwijzingschecklists voor relevante berichten even goed doorzocht als voor de tweede graad, en we hebben ook nagedacht over de “gerelateerde artikelen” van relevante artikelen in de PubMed-database. De databankzoekactie leverde 18.857 records op, en verschillende andere bronnen (zowel internetzoekmachines als institutionele internetsites) leverden 5893 extra documenten op.

Het is noodzakelijk te vermelden dat een dergelijke verlaging van de bedragen voornamelijk afhangt van het gebruik van talrijke essentiële termen, die doorgaans zeer identiek zijn, en die daadwerkelijk werden gebruikt om geen belangrijke studies over het hoofd te zien. Dit zorgde voor een opmerkelijk “goed resultaat”, waardoor de specificiteit afnam en de gevoeligheid van onze zoekstrategie werd vergroot.

Hiervan zijn er 117 uitgesloten die uit de evaluatie komen en ook daadwerkelijk worden verstrekt, wat een laatste voorbeeld geeft van 76 complete korte artikelen voor onderzoek. toont het assortimentproces. Bedrag 1. Rapport rassenformule. Onze experts bestonden uit alle artikelen die van toepassing waren op het onderwerp van onderzoek: internetapotheken, hun attributen, hun items en ook hun kopers.

Artikelen die alleen betrekking hadden op vrij verkrijgbare medicijnen, aanvullende medicatie, kruidenbehandelingen, supplementen en ook misbruikmiddelen werden feitelijk weggelaten. Als de onderzoekers websites analyseerden die zowel voorgeschreven als niet-voorgeschreven medicijnen aanbieden, keken we naar internetsites die geneesmiddelen op recept aanbieden als het mogelijk was om ze allemaal te vinden. Ons team is vastbesloten om net zo goed om te gaan met voorgeschreven medicijnen, hoewel vrij verkrijgbare materialen gemakkelijk ook negatieve gevolgen kunnen hebben voor het welzijn van mensen, ondanks de claims van hun ontwikkelaars die geen schade toebrengen aan verzekeringen, zoals verschillende wetenschappelijke gevallen illustreren [,] .

De enige gids voor het online certificaatprogramma voor patiëntveiligheid

Dit houdt in dat alleen op recept verkrijgbare medicijnen kunnen worden verspreid via kanalen waarin de actieve medicijnen niet verschijnen. Als een extra inclusiestandaard hebben we artikelen in het Engels geselecteerd waarbij de abstracte of de totale inhoud direct beschikbaar was. We bestonden alleen uit medische artikelen, wat suggereert dat onze experts populaire artikelen die in dagbladen zijn gepubliceerd, maar ook in wekelijkse en maandelijks verschenen publicaties hebben weggelaten.